Aleš Pohl

jednatel

apohl@exponex.cz | +420 724 081 347

Jsem ředitel, i když se tak většinou necítím

Mojí každodenní výzvou je strategický business – veletrhy, konference, katalogy. V životě jsem už dělal opravdu leccos – statik, programátor, konstruktér, obchodník, technický náměstek, obchodní náměstek, ředitel, jednatel, … Řídím několik obchodních a realizačních týmů, dohlížím na ekonomiku firmy, a věci mimo obchodní úsek můj i společníka.

Svým chováním přivádím lidi k šílenství – rychle myslím, mluvím, píšu, čtu, jednám, dopovídám konce vět ostatních, odpovídám na otázky, které ještě nestačili vyslovit…ano, jsem rychlý až zběsilý, navíc jsem posedlý prací, úkoly a výzvami. Vymýšlím a hledám nové obchodní příležitosti, propojují a kombinuji mnohdy nepropojitelné a nekombinovatelné, vykřešu jiskru skoro ze všeho a ze všech a co hůř, mě to dokonce baví. Miluji výzvy. Většinou si je sám vymýšlím a vytvářím. Jsem stále v pohybu, potkávám se s neuvěřitelným množstvím lidí.

Mám dva odrostlé kluky, milující manželku, u které jsem stále nepochopil, jak to se mnou mohla vydržet už několik desítek let.