Jitka Koudelková

asistentka jednatele

jkoudelkova@exponex.cz | +420 604 224 085

Jako správný Vodnář často plavu proti proudu

Jak napovídá titulek, jsem zrozena ve znamení Vodnáře, navíc v roce ohnivého Draka, což o mně může mnohé prozradit.

Říká se, že myšlení Vodnářů je o krok napřed a jejich hodnotami je svoboda a přátelství, jejich živlem vzduch a mají neustálou touhu po poznání. Tak nějak to mám i já. Blízcí přátelé o mě s nadsázkou říkají, že jsem nesmírně činorodá, organizační duch mám silně vyvinut, že pořád někde lítám, řeším, hledám, píšu, prostě jsem multifunkční, což se na mé pozici náramně hodí.

Ve své dosavadní profesní kariéře jsem vždy měla štěstí na své nadřízené a kolegy, a nejinak tomu je i v Exponexu, i když zpočátku bylo trošku obtížné si zvyknout na jiný styl práce než ve velké firmě. V korporátu všechno holt hrozně trvá :-(. Zato u nás je to pěkný fičák. Jsem ráda, že jsem do Exponexu nastoupila v době, kdy se finišovalo s přípravami dvou významných akcí, a tak jsem měla možnost do těchto vod skočit rovnýma nohama a plavat.

Samosebou člověk není živ jen prací, a tak svůj volný čas trávím s rodinou, přáteli, cestováním či na kulturních akcích. Dovolenou bych nejraději strávila procházením uliček a zákoutí kdekoliv v Provance, posezením u kávy a pozorováním lidiček nebo ve společnosti svých přátel na Francouzské riviéře. Jinak jsem zapálenou fanynkou tenisu, pivních speciálů a uklízení.